• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

/Files/images/gimn.jpgНаші традиції


Гімн школи № 23

Тут довкіл стоять тополі чинно
І дзвінка шкільного чути спів.
Чорнобривці карими очима
Вранці зустрічають дітлахів.

Приспів
Рідна школо, радість пізнання
Ти даруєш кожному щодня.
Як тебе нам, школо, не любити!
Відкриваєш невідомий світ
І гуртуєш нас у моноліт.

Ми твої довіку вдячні діти!
Ми у серці вчителю твоєму
Ти нас мудрістю своєю збагатив.
Тут ми ерудитами стаємо
І сповна пишаємося тим.

Приспів

Всі стежки в життя ідуть зі школи,
Та куди б нас доля не вела,
Ми вже не забудемо ніколи
Щедрого шкільного джерела.

Приспів

/Files/photogallery/732/РисунокAA4.png Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті у них у руках
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Вперше свої двері школа відкрива
є!

/Files/images/Rubchinchuk.jpgСаме у 1989 році восени відкрила свої двері школа № 23. Перший дзвінок продзвенів для 1300 учнів з 1-10 класів.Навчальним процесом почав керувати Рибчинчук Степан Юхимович, людина гуманна, високоосвічена, енергійна та завзята.

У перший рік роботи школи працювало 89 педагогічних працівників, які не просто навчали своїх вихованців, а й підвищували свою професійну майстерність, здобували звання та нагороди, аби школа завоювала авторитет серед інших шкіл міста.
У 2007 році директором школи став молодий, енергійний, сповнений бажання працювати Мартинюк Віктор Семенович.
За 20 років свого існування школа випустила 1025 учнів. У нашій школі є чималий «золотий фонд» - це наші медалісти. Медалями було нагороджено 70 учнів, з них:
42 – золотих,
28 – срібних



/Files/images/logo.gif ШКОЛА ДИТЯЧОЇ МРІЇ
Школа – сучасний освітній заклад, який має свій стиль роботи, свої традиції, свої вагомі напрацювання та успіхи, що є результатом багаторічної, клопіткої роботи колективу школи. 20 років стали цілим життям учителів, учнів і батьків, наповненим нескінченною спільною працею, творчістю та пошуками.
Тільки завдяки колективу ентузіастів, людей відданих своїй справі, яскравих своєрідних особистостей, їхньому творчому пошуку, за 20 років колектив школи пройшов шлях від інтуїтивного бажання створити новий сучасний навчальний заклад до унікальної моделі школи, яка має свій імідж, особливий і неповторний.

/Files/images/МартинюкВС.jpgНа мою думку, Луцька загальноосвітня школа № 23 це:
• унікальний колектив однодумців, сподвижників, талановитих професіоналів, особистостей, які здатні своїми знаннями та культурою полонити учнів, спонукати їх до творчості й запалити в душі кожної дитини вогник знань. Тут кожен учитель – особистість, «метр». Інноваційні дослідження, педагогічна творчість, науково-експериментальна, пошукова робота педагогічного колективу постійно висвітлюються на сторінках педагогічної преси та в науково-методичній літературі;
• особлива атмосфера творчості, добра, розуміння, взаємоповаги, людяності, в якій кожна особистість сприймається як найвища та найдорожча цінність на Землі;
• незвичайні, такі різні, але такі чудові, талановиті учні, які своїм гомоном живлять серця педагогів. Тут діти – це гармонія багатьох мікросвітів зі своїми поглядами, захопленнями й проблемами;
• висока культура закладу, яка відчувається в усьому: від чорнобривців, які висаджені з любов`ю і зустрічають учнів біля входу в школу, до впорядкованих зелених насаджень, спортивного майданчика, своєрідного дизайну закладу, світлих кабінетів, шкільних музеїв, герба, гімну і загалом змісту діяльності всього навчального закладу;
• особливий освітній простір, де співпрацюють учителі, діти й батьки, які роблять усе, щоб учасникам навчально-виховного процесу було комфортно та радісно в стінах закладу;
• могутній стержень шкільної родини, де панує особливий дух єдиної дружньої сім`ї учителів, учнів і батьків.
Результати школи досягалися величезною працею, нескінченною й часто, на перший погляд, непомітною.
Різні за досвідом, віком і статтю особистості об’єднали свій розум і професійний талант заради сходження до успіху – створення Країни знань, назва якій – Луцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 23. І я щасливий від того, що поруч зі мною працюють чудові люди – з оригінальними ідеями, з яскравим творчим обличчям, зі своїм баченням проблем, із почуттям великої громадської відповідальності за долю школи, наших учнів.
Попереду – нові плани, нові висоти, які, я впевнений, будуть підкорені.
Мартинюк В.С., директор школи

«Школо моя, ти є перша свята.
Рідна моя, ти надійний в житті оберіг.
В серці навік та любов до людей, що дала ти,
Совість і честь, і початок справдешніх доріг».


/Files/images/inform_0001.jpg

Свіжий вітер - шкільна газета
Свіжий вітер (листопад 2009)
Свіжий вітер (грудень 2009)
Свіжий вітер (січень 2010)
Музей "Берегиня"

/Files/images/Берегиня.jpgВідродження національної культури неможливе без системи знань про український народ, особливості його побуту і трудової діяльності, зокрема його основних і допоміжних галузей господарювання, домашніх промислів та ремесел, без знання народного одягу, харчування, звичаєвості, сімейної (родинної) обрядовості, світоявних уявлень, вірувань, народної релігії, без знання свого роду й родоводу.
9 вересня 2008 року такий народознавчий музей «Берегиня», що був створений на базі методичного осередку вчителів початкового навчання, відчинив двері для перших відвідувачів.
У музеї «Берегиня» проводяться уроки з народознавства, уроки-екскурсії з окремих тем, свята шкільного календаря, тематичні ранки, народознавчі свята.


Музей Софії Ковалевської

/Files/images/Музей_СКовалевської.jpg Із залученням учнівської молоді до вивчення історичної спадщини нашого народу, підвищенням інтересу до вивчення математики та у зв’язку з тим, що вулиця, на якій знаходиться навчальний заклад, носить ім’я видатної жінки – професора математики С.В.Ковалевської у 2009 році в нашій школі створено кімнату – музей С.В.Ковалевської. Ця подія приурочена 160 річниці від дня народження Софії Василівни.
Дата заснування 31.12.2009 року, наказ від № 438, директор кімнати – музею Сахнік С.М.
Кімната – музей є постійно функціонуючою. Учні школи відвідують музей за окремим графіком. Тут також проводять святкові заходи до тижня математики в школі. Екскурсоводи музею Матейчук Наталія, Лихач Діана, Красільнікова Анастасія, Шевчук Вікторія.


Музей бойової слави

/Files/images/Музей_Б_слави.jpgМузей бойової слави створений в школі з метою вивчення однієї з трагічних сторінок в історії Волині ХХ століття: це війна з фашистською Німеччиною. Показати трагізм і героїзм в період війни, виховувати серед учнів патріотизм – такі основні завдання музею.
Музей бойової слави при Луцькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 23 засновано згідно наказу управління освіти і науки від 5.03.2010 року.


Кiлькiсть переглядiв: 1589

Коментарi